Dla Wolontariusza

Wprowadź swoich dziadków w cyfrowy świat!

Na tej stronie znajdziesz instrukcje do szkoleń z obsługi telefonów komórkowych, czytników e-booków, tabletów, bankomatów, laptopów, czy Smart TV. Działaj i rób Dobre Srebrne Uczynki!
Pamiętasz, jak rodzice pokazywali Ci jak działa świat? Ty czułeś się w tym wszystkim zagubiony, a dla nich to było oczywiste. Dziś role się zamieniły! O naszym pokoleniu mówi się, że urodziło się z telefonem w ręce. Posługiwanie się nowymi technologiami jest dla nas bezproblemowe, ale naszym rodzicom czy dziadkom nastręcza to pewnych trudności. Teraz pora abyś to Ty wprowadził ich w nowy, cyfrowy świat!

Poprowadź szkolenie, spędź z bliskimi kilka chwil, zostań wolontariuszem! Zobacz jakie to proste:

 1. Zgłoś się do nas za pomocą prostego formularza. Dzięki niemu będziemy mogli się łatwo z Tobą skontaktować i wystawić Ci certyfikat wolontariatu.
 2. Zapytaj najbliższych od czego chcą zacząć swoją cyfrową przygodę i wybierz odpowiedni kurs.
 3. Przeprowadź szkolenie.
 4. Wypełnij raport punktów i wyślij go do nas na adres – będzie on podstawą do wystawienia certyfikatu.

Proste, prawda? Zatem, nie czekaj – zgłoś się do nas już dziś!

dolacz

Co zyskujesz?

 • uczysz się prowadzić szkolenia,
 • nawiązujesz nowe kontakty,
 • odkrywasz swoje ukryte talenty,
 • wypełniasz swój czas wolny,
 • sprawdzasz się w trudnych sytuacjach
 • robisz dobre uczynki.

Co jeszcze możesz zrobić?

 • pomóż na stworzyć kurs – podejmij wyzwanie i stwórz z nami prostą instrukcję, która pomoże osobom „nieurodzonym z komórką w dłoni” zgłębić tajniki nowego sprzętu,
 • pomóż nam stworzyć aplikację – jesteś informatycznym pasjonatem lub informatykiem? Podziel się swoją pasją i stwórz z nami aplikację, która wpisze się w potrzeby osób, które mniej sprawnie poruszają się po świecie IT.
 • podziel się swoimi opiniami – przeprowadziłeś kurs i wydarzyło się coś, na co nie byłeś przygotowany? Instrukcja przez nas dostarczona zawierała błędy lub była zbyt skomplikowana? Zgłoś to nam! Każda wiadomość, która pomoże nam podnieść jakość instrukcji, a przez to Twoich szkoleń, będzie dla nas cenna.

To wiedzą! Udział w akcji DOBRE SREBRNE UCZYNKI nic Cię nie kosztuje, a zdobędziesz nowe doświadczenia, znajomości, a przede wszystkim wdzięczności i sympatię bliskich. Dzięki własnej wiedzy i z pomocą naszych materiałów, bez problemu wytłumaczysz każdemu zasady działania telefonu, tabletu, czytnika i wielu innych urządzeń. My, młodzi, umiemy posługiwać się telefonami komórkowymi i Internetem najlepiej w społeczeństwie. Pokażmy, jak potrafimy dzielić się tą wiedzą!

KOBIERNICE 127 BALA