Dla Seniora

KOBIERNICE 155 BALASzanowny Seniorze!
Nowoczesne telefony typu smartphone, czytniki e – booków, tablety, smart TV, nowszej generacji sprzęt AGD nie do końca wydają Ci się być zrozumiałe? Co raz więcej codziennych spraw przenosi się do Internetu, ale wszystko wygląda na zbyt skomplikowane?

Czytasz te słowa czyli zrobiłeś już pierwszy krok na drodze do poznania nowych technologii! Chcesz więc pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie, nauczyć się, jak obsługiwać nowoczesne urządzenia oraz swobodnie poruszać się po świecie Internetu. Zapraszamy Cię do udziału w naszej akcji!

Dobre Srebrne Uczynki to projekt mający na celu pomoc właśnie takim osobom jak Ty. Nasze życie powoli łączy się z tym wirtualnym a nowe technologie na prawdę pomagają je nam udoskonalić. Czas i byś Ty nauczył się jak się jak z nich korzystać i usprawnił swoje życie.

Biorąc udział w naszej akcji, zostaniesz przeprowadzony przez szkolenia. Twoim szkoleniowcem nie będzie jednak nikt obcy! Naszymi wolontariuszami są bliskie Ci osoby, jak Twoja córka lub wnuk, siostrzenica czy też syn sąsiadów. Na podstawie stworzonej przez nas instrukcji, pokażą Ci oni jak używać np. telefonu komórkowego.

W ten sposób nieodpłatnie i w przyjaznej atmosferze, zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci odnaleźć się w świecie, gdzie nowoczesna technologia stanowi nieodłączny element życia. Ponadto, wspólne spędzanie czasu z młodym człowiekiem może stać się świetnym sposobem na wymianę doświadczeń i dowiedzenie się o sobie czegoś nowego. A z całą pewnością i Ty nauczysz czegoś swojego wolontariusza!

dolacz